Pirkėjų vertinimai ir atsiliepimai

 1. Pirkėjai, sutarties pagrindu įsigiję ZOOMBOOK produktus iš Pardavėjo, gali pareikšti savo vertinimą ar atsiliepimą apie įsigytus produktus arba Pardavėjo suteiktas paslaugas.
 2. Vertinimai renkami Bendrovės iniciatyva, kreipiantis į Pirkėjus jų nurodytu el. pašto adresu po to, kai Pirkėjas įsigijo ZOOMBOOK produktą, tokiu būdu užtikrinant, kad vertinimas yra gaunamas iš asmens, kuris iš tiesų įsigijo ZOOMBOOK siūlomus produktus. Pirkėjui sudalyvavus interneto apklausoje ir įvertinus produktą ar paslaugas dešimtbalėje sistemoje, Pirkėjo vertinimas viešai neskelbiamas. Klientas patvirtina, kad susipažino su Pardavėjo Privatumo politikoje skelbiamomis nuostatomis dėl jo kontaktinių duomenų naudojimo apklausos tikslais.
 3. Atsiliepimai, t.y. Kliento pateikta nuomonė, Pirkėjui įvertinus Pardavėjo produktą ar paslaugas penkiabalėje sistemoje, skelbiami interneto svetainėje www.zoombook.lt.
 4. Pirkėjas patvirtina, kad supranta, jog ZOOMBOOK produktas yra gaminamas pagal specialius Pirkėjo pasirinkimus bei nurodymus, todėl Pirkėjo individualūs veiksmai (pvz. pateiktų nuotraukų raiška, individualus nesupratimas, kaip naudotis produktų kūrimo programa, naudojimasis pagalbos telefonu ne darbo valandomis ir panašios priežastys) gali turėti įtakos produkto/paslaugų kokybei ar Pirkėjo patirčiai ir Pirkėjo neigiamas atsiliepimas privalo turėti pakankamą faktinį pagrindą bei faktines aplinkybes, todėl pirmiausia rekomenduotina kreiptis tiesiogiai į Pardavėją pagalba@zoombook.lt
 5. Pirkėjas pateikdamas atsiliepimą, sutinka, jog atsiliepimai Pardavėjo pasirinkimu neatlygintinai gali būti skelbiami Pardavėjo interneto svetainėse, tiesioginės rinkodaros pranešimuose kitiems klientams, reklamuojant Pardavėjo produktą ar paslaugas naujienų portaluose ar socialiniuose tinkluose, skelbiant naujienas ir pan.
 6. Pardavėjas skelbia autentiškus atsiliepimus, t. y. tik pačių klientų parengtus. Koreguojamas gali būti tik pranešimo ilgis, nekeičiant pranešimo esmės, akivaizdžios gramatinės ar skyrybos klaidos.
 7. Pardavėjas neskelbia pirkėjų pateiktų atsiliepimų, jeigu jie prieštarauja:
  a) teisės aktų reikalavimams,
  b) yra susiję su neteisėta veikla;
  c) atsiliepimų turinys yra įžeidžiantis, nepagarbus, akivaizdžiai nepagrįstas, neparemtas faktais arba pateiktos iškraipytos aplinkybės;
  d) arba nesusijęs su Pardavėjo paslaugomis ar prekės ženklu ar atsiliepimą pateikęs asmuo nesinaudojo Pardavėjo paslaugomis;
  e) yra nurodoma asmeninė ar kitokia neskelbtina informacija (pvz. el. pašto adresai, telefono numeriai ir panašūs duomenys);
  f) atsiliepimuose yra keiksmažodžių, neapykantos kurstymo, diskriminacijos, grasinimų ir
  g) kitaip neetiški atsiliepimai;
 8. Atsiliepimai skelbiami lietuvių kalba.
 9. Atsiliepimus klientai skelbia neatlygintinai.
 10. Viešai rodomas tik atsiliepimą pateikusio pirkėjo vardas ir pats atsiliepimas. Pirkėjo pateikusio atsiliepimą duomenys (pvz.pateikusio atsiliepimą pirkėjo pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris ar kita informacija, kurią Pardavėjas teisėtais pagrindais tvarko) neskelbiami.
 11. Jei pirkėjai nori, kad jų atsiliepimai būtų pašalinti iš el. svetainės, Pardavėjas, gavęsi iš kliento pašalinimo užklausą, gali pašalinti kliento pateiktą atsiliepimą.