9 dovanų idėjos

VALENTINO DIENAI

Nustebink savo antrąją pusę unikalia ir šilta dovana, kurią sukursi su meile

Sukurk judviejų pačių ypatingiausių akimirkų nuotraukų pripildytą fotoknygą. Tai dovana, kurią sukursi pats, apgalvodamas kiekvieno puslapio detalę. Tai dovana, kuriai skirsi savo laiką. Tai dovana, kuri sako „Aš tave labai myliu“.

Prabangi dovana

Jeigu ieškai prabanga alsuojančios dovanos - rinkis PREMIUM fotoalbumą. Pažadame - tavo antroji pusė liks tikrai sužavėta!

Prabangi dovana

Sukurk išskirtinius marškinėlius sau ir savo antrajai pusei. Tai vienetinė dovana, kuria galėsite džiaugtis abu! Tinka ne tik jūsų abiejų nuotrauka, bet ir įvairūs užrašai, pvz.: „Mano Valentinas“ , „LOVE“ ir t.t.

Išsirink labiausiai patinkančių judviejų nuotrauką ir sukurk išskirtinę fotodrobę, kuri papuoš tavo mylimojo (/-ios) kambarį.

Tavo antrajai pusei pradėti darbo dieną bus iškart smagiau, kai rankose bus vienetinis darbo kalendorius su judviejų nuotrauka.

Sužymėk visas metines ir kitas jums svarbias progas unikaliame fotokalendoriuje, kuriuo tavo antroji pusė galės džiaugtis visus metus!

Nori, kad tavo meilė tavo atvaizdą nešiotųsi kasdien? Padovanok užrašinę su savo ar judviejų nuotrauka. Dovana bus dar ypatingesnė, jeigu užrašinės viduje paliksi ranka parašytų meilės raštelių.

Kaip dažnai draugams ar šeimos nariams parodai, jog jie tau yra brangūs? Kiekvienam sukurk atviruką su jūsų nuotrauka ir meilės rašteliu. Pakuotėje yra net 8 atvirukai, tad kiekvieną gali dedikuoti vis kitam tau brangiam asmeniui.

Personalizuota kambario puošmena su judviejų nuotrauka!

Dovanų kuponas

Neapsisprendi, ką dovanoti? Dovanok kūrimo džiaugsmą! Nustebink ZOOMBOOK dovanų kuponu.

Pasirūpinti dovana gali vos per kelias minutes - itin lengvai įsigyjant internetu bet kokiai norimai sumai.

Daugiau

Atšokote vestuves ir jau gavote nuotraukas?

Ypatingas vestuvių akimirkas norisi branginti visą gyvenimą. Išsaugokite šiuos neįkainojamus prisiminimus, perkeldami šventės kadrus į fotoknygą!

Klasikinė vestuvių fotoknyga

Tai itin aukštos kokybės fotoknyga, kurios gamyboje naudojamas 170 gsm MultiArt Silk popierius. Įrišimas klijuojamas specialiais poliuretano klijais. Dėl šios klijavimo technologijos mes išgauname klasikinės knygos išvaizdą, kuriai būdinga aukšta kokybė ir stabilumas.

Galėsite pasirinkti kietą arba minkštą viršelio tipą. Taip pat galėsite rinktis tarp asmeninio bei odos imitacijos viršelio stiliaus. Puslapių skaičius: nuo 24 iki 120 psl.

Vestuvių fotoknyga - vienas iš populiariausių pasirinkimų tarp mūsų klientų. Knyga atrodo elegantiškai ir puikiai tinka įamžinti gražiausias akimirkas vienoje vietoje. Dabar puiki proga - galioja specialus pasiūlymas fotoknygoms, kurį rasite skiltyje Akcijos!

Premium vestuvių fotoknyga

Tai išskirtinė fotoknyga. Jos puslapiai yra iš aukščiausios kokybės 800 gsm fotopopieriaus, stori ir standūs. Knyga klijuojama naudojant „Lay Flat“ technologiją, kurios atvartas yra lyg vientisas lapas, atverčiamas pilnai 180°.

Viršelis yra kietas asmeninis. Galėsite pasirinkti tarp blizgaus ir matinio laminato. Puslapių skaičius: nuo 20 iki 50 psl.

Vestuvių fotoknygos atrodo labai prabangiai. Tai gali būti išskirtinė dovana, taip pat puikiai tinka asmeninei nuotraukų kolekcijai.

Atšokote vestuves ir jau gavote nuotraukas?

Ypatingas vestuvių akimirkas norisi branginti visą gyvenimą. Išsaugokite šiuos neįkainojamus prisiminimus, perkeldami šventės kadrus į fotoknygą!


Kelios idėjos kelionių fotoknygai:

  • kiekvienai skirtingai kelionei galima susikurti po atskirą fotoknygą - ant viršelio užrašant kelionės kryptį ir datą. Labai patogu bet kada žvilgtelėti į fotoknygos viršelį ir prisiminti kada ir kur buvote!
  • metų knyga, kurioje sudedami įdomiausi tų metų įvykiai po kelis puslapius skiriant ir kelionėms. Po kurio laiko labai smagu pavartyti tokias knygas bei prisiminti kas, su kuo, kada ir kur vyko.
  • kelių kelionių fotoknyga - dažniausiai tuo atveju, jei kelionės įvyko kelių mėnesių laikotarpyje. Dar vienas puikus būdas įamžinti kelionių akimirkas!

Kelios idėjos kelionių fotodrobei:

  • Vienas pats pačiausias kadras į vieną fotodrobę. Patariame atkreipti dėmesį į nuotraukos spalvas ir įsivertinti ar jos tinka jūsų namų interjerui.
  • kelių fotodrobių kompozicija - derinant didesnių ir mažesnių fotodrobių formatus. Puikus pasirinkimas norintiems užpildyti didesnio dydžio tuščią sieną.
  • kelių nuotraukų koliažas vienoje fotodrobėje - kai niekaip negalite išsirinkti vienos mėgstamiausios nuotraukos, o vietos ant sienos yra tik viena fotodrobei.

Kaip sukurti fotoknygą?

Nuotraukų atrinkimas

Atmeskite pasikartojančius, nereikšmingus kadrus bei neryškias nuotraukas. Sudėkite jas chronologine tvarka. Jūsų albumas pasakoja istoriją, todėl svarbu, jog nuotraukos fotoknygoje būtų sudėtos nuosekliai.

Viršelis

Jeigu renkatės asmeninį viršelį, rekomenduojame išsirinkti vieną, labiausiai patinkančią nuotrauką, kuri galėtų gražiai sutilpti ir užpildyti visą foną. Neapkraukite jo įvairiais koliažais.

Nuotraukų spalvos

Grupuokite nuotraukas pagal spalvą – taip fotoknyga atrodys tvarkingiau. Viename puslapyje ar atvarte išdėstykite panašaus atspalvio, ryškumo ir kontrasto vaizdus. Taip pat nepamirškite, jog spalvotų nuotraukų geriau nemaišyti su nespalvotomis. Dėkite jas į atskirus atvartus.

Tekstai

Nuotraukų albumas – tai vieta, kurioje pasakojate savo istoriją. Galite ją papasakoti ne tik nuotraukomis, tačiau galite pridėti ir tekstą. Skirkite jam pirmuosius fotoknygos puslapius arba pridėkite prierašus prie nuotraukų. Patariame geriau naudoti vienodo dydžio šriftą. Juoda spalva - nemirštanti klasika tinkanti prie visų spalvų.

Iliustracijos ir fonai

ZOOMBOOK privalumas, jog knygą kuriate patys taip, kaip gražu yra Jums. Vieniems patinka minimalizmas, bet jeigu esate iš tų, kuriems norisi daugiau spalvų - papuoškite knygą spalvingomis iliustracijomis ar fonais. Tik nepamirškite, jog kuriate vestuvių knygą, tad rekomenduojame neužgožti nuotraukų pridėjus per daug papildomų elementų. Leiskite nuotraukoms kalbėti pačioms už save.

Nuotraukų kompozicija

Ryškioms ir emocingoms nuotraukoms skirkite daugiau erdvės. Vienai, efektingai nuotraukai galite skirti visą puslapį. Jeigu kuriate PREMIUM fotoalbumą tikrai išskirtinai atrodys nuotrauka per visą atvartą. Mažesnės kokybės nuotraukas komponuokite po tris ar keturias viename atvarte/puslapyje. Taip ne tik sukursite įdomų albumą, bet ir išlaikysite gerą spaudos kokybę net ir su mažo formato nuotraukomis. Kurdami fotoknygą galite naudoti nuotraukas net ir padarytas telefonu!

Pamatyk, ką kuria mūsų klientai

m.studio.photography

m.studio.photography

novickyte

novickyte

karolinamarcfoto

karolinamarcfoto

apseniece_photography

apseniece_photography

dei.photography

dei.photography

alisacer

alisacer