Unikalios dovanos mamai

Nudžiuginkite savo mamą ypatinga, pačių sukurta dovana!

Fotoknyga - tikrai neeilinė dovana. Tai puikus pasirinkimas ieškantiems labai gražiai atrodančios ir šiltos dovanos. Sudėkite į fotoknygą visus atsiminimus. Tai gali būti jūsų mamos viso gyvenimo istorijos knyga, mamos kelionių, gimtadienio šventės ar įvairiausios kitos akimirkos. Kad ir ką sugalvosite, mamai tokia dovana labai patiks. Juk nuotraukos vėl primins apie visas tas smagias akimirkas, kurias ji patyrė!

Fotodrobė - išskirtinė dovana mamai. Sukurti ją labai paprasta - užtruksite vos kelias minutes. Tereikia išsirinkti gražiausią mamos nuotrauką, įkelti į mūsų programą ir užsakyti. Fotodrobė puikiai papuoš mamos namų sienas!

Fotokalendorius - ypatingai šilta dovana mamai, kuri džiugins visus metus! Puikiai tinka tuo atveju, jeigu turite mažiau nuotraukų. Jeigu fotoknygai reikėtų bent 25 nuotraukų, norint sukurti kalendorių pakaks vos 13 nuotraukų. Taip pat kalendoriuje galėsite pažymėti mamai svarbias datas - gimtadienius ar kitas šeimos šventes. 

Jūsų mamai patinka viską planuotis? Padovanokite darbo kalendorių-planuoklį! Jis bus išskirtinis ne tik dėl unikalaus viršelio, kuriam galėsite parinkti savo norimą nuotrauką ar paveikslėlį, bet ir dėl to, kad mama galės jį pradėti pildyti nuo bet kurio mėnesio. Planuoklis yra be konkrečių datų - tad pildykite taip, kaip jums patogu. 

Padovanokite mamai vienetinę užrašinę, tokią, kurios neturės niekas kitas. Ji bus unikali, nes bus su jūsų parinkta nuotrauka. Parinkite nuotrauką, kurioje būtumėte jūs su mama ar jūsų visa šeima drauge. Tokiu būdu mama kasdien rankinėje nešiosis jus drauge!

Jūsų mama toli? Prie dovanos pridėkite ir personalizuotą atviruką, kurį sukursite patys ir galėsite papuošti jūsų nuotraukomis. Juk tai bus daugiau šiltesnis sveikinimas mamai, nei SMS žinutė. 

Pamatykite, ką kuria mūsų klientai

sandrabaniene

sandrabaniene

mile.fotografija

mile.fotografija

rugile_mac

rugile_mac

photoaiste

photoaiste

agatagriphotography

agatagriphotography

siti_art

siti_art

Fotografės patarimai, kuriantiems fotoknygas

Fotografė Agnė Kairienė photography rekomenduoja:

 • Bene populiariausias klausimas, kurio sulaukiu iš jūsų kuriant fotoknygą - matiniai ar blizgūs knygos puslapiai? Pati renkuosi matinius. Tačiau, visuomet prašau jūsų pagalvoti, kokias išryškintas nuotraukas jūs mėgstate labiau? Blizgias ar matines? Su fotoknygos puslapiais labai panašiai.
 • ZOOMBOOK galima fotoknygas pildyti ne tik nuotraukomis, bet ir tekstais! Tad kodėl tuo nepasinaudojus? Pati kelionių fotoknygas visuomet papildau vietovių, kuriose lankėmės pavadinimais.
 • Nebijokite "žaisti" fotografijų dydžiu fotoknygoje. Paįvairinkite ją didelio formato fotografijomis. Tik tam būtinai rinkitės kuo aukštesnės kokybės nuotraukas, kad jos neprarastų ryškumo.
 • Į greta esančius puslapius talpinkite spalviškai panašias ar toje pačioje fotosesijoje darytas nuotraukas. Taip fotoknyga atrodys harmoningesnė.
 • Kurdami fotoknygą nesusitelkite tik į fotografijas, kuriose yra žmonės ir jų veidai. Paįvairinkite knygą detalių, gamtos, aplinkos objektais... Tokios fotografijos padeda geriau atspindėti temą, nuotaiką, sukuria jaukumo.

Kainų skaičiuoklė

Greitai ir paprastai sužinokite fotoknygos kainą!


Fotoknyga ar nuotraukos suklijuotos į albumą?

 • Fotoknygą sukursite pigiau. Populiariausias mūsų klientų pasirinkimas: 20x20 fotoknyga kietu viršeliu, matiniais puslapiais, 24 psl. Tokią knygą su 25% nuolaida galite įsigyti už 17,32 eur. Nuotraukų albumo, kurio dydis 10x15 cm, vidutinė kaina yra apie 5-7 eur. Į jį galite įdėti apie 100 nuotraukų. 100 nuotraukų atspausdinimas jums kainuos apie 14-16 eur. Viso komplekto kaina - 19-23 Eur.
 • Fotoknygoje telpa daugiau nuotraukų - į 1 puslapį galite įdėti 4, 6, 9 ar daugiau nuotraukų, jeigu labai norisi. Nereikia sukti galvos, kuri nuotrauka gražesnė, nes galėsite drąsiai įdėti abi. Į 24 psl. knygą sutilps nuo 25 iki 250+ nuotraukų.
 • Fotoknygos neįpareigoja talpinti vieno ir to paties dydžio nuotraukų. Galite žaisti ir kurti kaip gražu jums - dalį nuotraukų darant per visą puslapį, dalį nuotraukų paliekant visai nedidelių.
 • Fotoknyga plonesnė ir lengvesnė, todėl užims mažiau vietos namuose.
 • Fotoknygą kurti paprasčiau - viską kurti galite telefonu ar kompiuteriu, nereikia vėliau skirti laiko nuotraukų klijavimui ar sudėjimui į nuotraukų albumą.
 • Fotoknygą papuošti lengviau su įvairiais fonais ar iliustracijomis. Žinoma, galite albumą lipdukais apklijuoti ir tekstais aprašinėti, bet tai tikrai užtruks ilgiau nei kuriant fotoknygą. Plius papildomos išlaidos perkant lipdukus ar kitas dekoracijas. Mūsų programoje papuošimai papildomai nekainuoja.