Nustebinkite senelius išskirtine dovana!

Sukurta jūsų su daug meilės

Ypatinga ir labai jautri dovana seneliams - fotoknyga. Net neįsivaizduojate, kiek emocijų jiems sukelia galimybė vartyti fotoknygą, pripildytą vaikų ir anūkų nuotraukų. Garantuojame, kad tai bus dažniausiai namuose vartoma knyga. Kaip sako patys seneliai: „Kiekvieną kartą vartydami knygą atrandam vis kažką naujo, ko buvom nepastebėję anksčiau."

Senelių namų sienos atrodys puošniau ir smagiau, kai ten kabos jūsų nuotraukos. Nuotraukos ant drobės atrodo labai elegantiškai ir gali būti puiki dovana ieškantiems mielos ir gražios dovanos.

Dovana, kuri tikrai bus pakabinta garbingoje vietoje. Fotokalendorių galėsite padailinti ne tik savo nuotraukomis, bet ir pažymėti įsimintinas dienas: visų vaikų, anūkų, proanūkių gimtadienius ir ne tik.

Ieškantiems pigesnės alternatyvos ir labai norintiems papuošti senelių namų sienas - puikiai tiks plakatas. Galite tiek kabinti su smeigtukais, tiek įrėminti į remėlį.

Senelis ar močiutė mėgsta labiau viską (pvz: telefono numerius) užsirašyti į užrašinę? Padovanokite asmeninę užrašinę, į kurią rašyti bus dar maloniau. Juk viršelis, kuriame yra bendra nuotrauka su vaikais ar anūkais, tikrai bus mielesnis nei viršelis be jokios nuotraukos.

Mažos smulkmenos ir parodytas dėmesys irgi džiugina. Nustebinkite senelį ar močiutę išsiuntę jam laišką, kurio viduje ras atviruką su jūsų bendra nuotrauka ir palinkėjimu.

Pamatykite, ką kuria mūsų klientai

 

 keliauk.su.seima

 enrikacita

 store_by_oksana

 raminta_bud

 karolinamarcfoto

Mūsų klientų rekomendacijos

Klientė @keliauk.su.seima rekomenduoja ZOOMBOOK:

Užklausus tėvų arba senelių “ką galėtume Jums padovanoti?” mes dažnai sulaukiame tokio atsakymo: “Mums nieko nereikia, svarbu Jūs atvažiuokite”.

Bet atvykus su ZOOMBOOK fotoknyga, iš artimųjų šypsenų ir emocijų suprantame, kad tai pati geriausia dovana, kurioje slepiasi gražiausi prisiminimai!

Kainų skaičiuoklė

Greitai ir paprastai sužinokite fotoknygos kainą!