Apie mus

Kas mes?

Esame čia tam, kad padėtume jums išsaugoti atsiminimus ir gražiausias gyvenimo akimirkas pačiu nerealiausiu būdu - perkeliant nuotraukas į fotoknygą, fotodrobę ar kitą produktą. Ar jau patyrėte tą džiaugsmą, kuris apima kiekvieną kartą vartant, čiupinėjant, rodant kitiems ir svarbiausia vėl ir vėl prisimenant tas nuostabias akimirkas? Jeigu dar ne - nuoširdžiai sakome, jums patiks taip, kad norėsite kurti dar ir dar. Greit pamiršite tuos laikus, kai slėpėte nuotraukas savo telefone.

Trumpai apie mus:
  • Kartu su jumis esame jau nuo 2009 m.
  • 9 iš 10 klientų mus rekomenduotų
  • Mumis pasitiki daugiau nei 2,5 mln. apsilankiusiųjų
  • ZOOMBOOK pagrinde veikia Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Čekijoje bei Olandijoje, tačiau siuntas pristatome ir į kitas Europos šalis. 
Kodėl mes?

Didžiuojamės, galėdami jums pristatyti mūsų pačių sukurtą ir išpuoselėtą redaktorių, kurį galite išbandyti ne tik kompiuteryje, bet ir telefone. Nuolat tobuliname redaktorių, tam, kad jums būtų dar patogiau ir lengviau kurti fotoknygas, fotodrobes, fotokalendorius, darbo kalendorius, užrašines, plakatus bei atvirukus. Džiaugiamės ir labai vertiname jūsų atsiliepimus ir pasiūlymus, kas jums būtų patogu ir stengiamės į juos atsižvelgti tobulėdami. Gamindami jūsų sukurtus gaminius naudojame moderniausias spausdinimo technologijas, kad būtų užtikrinta aukščiausia spaudos kokybė. Prie kiekvieno jūsų vienetinio gaminio dirba ne tik spausdinimo mašinos, bet ir darbščios mūsų darbuotojų rankos. Tai yra neatsiejama sudėtingo gamybos proceso dalis tam, kad būtų pasiektas nepriekaištingas rezultatas, kuris jis džiugins kasdien.

Kas slypi po pavadinimu ZOOMBOOK?

ZOOMBOOK yra UAB “BALTO Trader” projektas vystomas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Čekijoje bei Olandijoje jau nuo 2009 m. “BALTO Trader” yra įsikūrusi Lietuvoje ir priklauso įmonių grupei “BALTO”, kuri yra viena didžiausių knygų gamintojų Baltijos šalyse, kiekvieną mėnesį pagaminanti daugiau nei 800 000 aukščiausios kokybės knygų garsioms Lietuvos ir užsienio leidykloms tokioms kaip “Bonnier Books”, “Gyldendal” ir kt. “Balto” sėkmingai dirba su Norvegijos, Danijos, Suomijos, Švedijos, Jungtinės Karalystės, Vokietijos, Olandijos ir daugelio kitų pasaulio valstybių rinkomis.