Krikštynų fotoknyga

Krikštynos - ypatinga šeimos šventė. Sukurkite fotoknygą su ypatingiausiais krikštynų kadrais!

Šio tipo fotoknyga - dažnas mūsų klientų pasirinkimas. Juk turint tiek gražių nuotraukų, kai visi pasipuošę ir plačiai besišypsantys, nesinori jų slėpti telefonuose ar kompiuteriuose. Ši knyga atrodo elegantiškai ir puikiai tinka įamžinti gražiausias akimirkas vienoje vietoje.

Šias fotoknygas mūsų klientai renkasi, kai ieško kažko išskirtinio. Krikštynų knygos atrodo labai prabangiai, tad tai gali būti unikali dovana seneliams bei krikštatėviams, kuria jie bus tikrai sužavėti.

Kainų skaičiuoklė

Greitai ir paprastai sužinokite fotoknygos kainą!


Kaip sukurti tobulą krikštynų fotoknygą?

Tiks tiek profesionalaus fotografo, tiek išmaniuoju telefonu darytos nuotraukos. Kurkite istoriją dėliodami ją nuosekliai - fotoknygoje svarbios yra šios dalys:

Pasiruošimo akimirkos ir krikšto drabužėliai

Pirmajame puslapyje skirkite vietą krikšto drabužėliam, bateliam, žvakei ir kitiems atributam - tai bus tarsi įžanga į jūsų krikštynų istoriją. Šį puslapį galite taip pat papuošti ir prasminga citata ar palinkėjimu vaikui. Į kelis pirmuosius knygos puslapius sudėkite nuotraukas, kaip tėvai ir krikštatėviai rengia vaiką krikštynoms. Dažnai tai smagus procesas, kuriame fotografas pagauna žaismingų kadrų, kai vaikas pats dedasi kojinę ar tyrinėja krikšto mamos karolius.

Krikšto ceremonija

Kelis kitus puslapius skirkite nuotraukoms iš bažnyčios. Pagrindinis ceremonijos akcentas - apliejimas vandeniu. Jeigu turite profesionalaus fotografo nuotrauką - skirkite šiai nuotraukai visą puslapį, jeigu fotografavote telefonu - įdėkite kelias nuotraukas į puslapį su skirtingom vaiko reakcijom.

Krikštynų fotosesija

Dažniausiai tai būna puslapiai, kuriais vėliau džiaugiamasi labiausiai - ypač, jeigu fotosesijai pasiruošta iš anksto su įdomesniais šventiniais atributais ir stengiamasi ne tik statiškai pozuoti, bet ir šiek tiek smagiai pakvailioti. Kadangi fotosesijoje įprastai sudalyvauja visi šventės svečiai - nepabijokite skirti puslapių ir jų nuotraukoms, sudėdami po 3-4 nuotraukas į puslapį. Praėjus daugiau laiko, norėsite atsiminti, kas dalyvavo šventėje, kaip buvo pasipuošę ir t.t.

Krikštynų šventė

Fotoknygą pabaikite nuotraukomis iš pačios šventės, pasistenkite sudėti svarbiausias dalis, kurios matytųsi kaip smagiai vyko šventė - pokalbiai prie stalo, šokiai, žaidimai ar ką tik būsite sugalvoję.

Krikštynų fotoknygos viršelis

Krikštynų fotoknygai puikiai tik tiek odos imitacijos, tiek asmeninis viršelis. Jeigu renkatės asmeninį viršelį, rekomenduojame išsirinkti vieną, labiausiai patinkančią nuotrauką, kuri galėtų gražiai sutilpti ir užpildyti visą foną. Galbūt tai galėtų būti šeimos ar tik vieno vaiko su krikšto drabužėliais nuotrauka. Neapkraukite viršelio įvairiais koliažais.

Iliustracijos ir fonai

ZOOMBOOK privalumas, jog knygą kuriate patys taip, kaip gražu yra Jums. Vieniems patinka minimalizmas, kitiems norisi daugiau spalvų, tad drąsiai puoškite knygą spalvingomis iliustracijomis ar fonais. Kurdami krikštynų fotoknygą galite sau leisti būti drąsesniems ir labiau vaikiškiems, nei kai kuriate vestuvių ar senelių jubiliejaus fotoknygą, kuriose nuo vaikiškų iliustracijų greičiausiai susilaikysite.

Ruošiatės krikštynoms?

Itin paprastai su ZOOMBOOK įgyvendinkite savo kūrybines idėjas!

Įteikite savo pačių sukurtą kvietimą į krikštynų šventę, kurį labai paprastai susikursite su ZOOMBOOK!

Šilta atminimo dovana krikštynų proga. Sukurkite savo unikalaus dizaino su tokiais tekstais bei paveikslėliais kokiais norėsite! Tinka ne tik palinkėjimams, bet ir nuotraukoms klijuoti. Rekomenduojame rinktis fotoknygą matiniais puslapiais. O jei norite greičiau - pasinaudokite mūsų sukurtu krikštynų palinkėjimo knygos šablonu!

Krikštynų šventės metu planuojate žaidimus? O gal reikia puošnių akcentų krikštynų proga? Visas savo idėjas išpildykite sukurdami plakatus.

Pamatykite, ką kuria mūsų klientai

laura_kveciene

laura_kveciene

dobiliuko_foto

dobiliuko_foto

dei.photography

dei.photography

uzfiksuotos_akimirkos

uzfiksuotos_akimirkos

agnekairiene

agnekairiene