Naujos mėnesio nuolaidos iki -25% 🤍

Krikštynos - ypatinga šeimos šventė. Sukurkite fotoknygą ar PREMIUM fotoalbumą su ypatingiausiais krikštynų kadrais!

Tiks tiek profesionalaus fotografo, tiek išmaniuoju telefonu darytos nuotraukos

Krikštynų fotoknyga

Šio tipo fotoknyga - dažnas mūsų klientų pasirinkimas. Juk turint tiek gražių nuotraukų, kai visi pasipuošę ir plačiai besišypsantys, nesinori jų slėpti telefonuose ar kompiuteriuose. Ši knyga atrodo elegantiškai ir puikiai tinka įamžinti gražiausias akimirkas vienoje vietoje. Dabar puiki proga - galioja specialus pasiūlymas fotoknygoms, kurį rasite skiltyje Akcijos!

Tai itin aukštos kokybės fotoknyga, kurios gamyboje naudojamas 170 gsm MultiArt Silk popierius. Įrišimas klijuojamas specialiais poliuretano klijais. Dėl šios klijavimo technologijos mes išgauname klasikinės knygos išvaizdą, kuriai būdinga aukšta kokybė ir stabilumas. Galėsite pasirinkti kietą arba minkštą viršelio tipą. Taip pat galėsite rinktis tarp asmeninio bei odos imitacijos viršelio stiliaus. Puslapių skaičius: nuo 24 iki 120 psl.

Krikštynų PREMIUM fotoalbumas

Šiuos fotoalbumus mūsų klientai renkasi, kai ieško kažko išskirtinio. Krikštynų albumai atrodo labai prabangiai, tad tai gali būti unikali dovana seneliams bei krikštatėviams, kuria jie bus tikrai sužavėti.

PREMIUM fotoalbumo puslapiai yra iš aukščiausios kokybės 800 gsm fotopopieriaus, stori ir standūs. Knyga klijuojama naudojant „Lay Flat“ technologiją, kurios atvartas yra lyg vientisas lapas, atverčiamas pilnai 180°. Viršelis yra kietas asmeninis. Galėsite pasirinkti tarp blizgaus ir matinio laminato. Puslapių skaičius: nuo 20 iki 50 psl.

Pavyzdinė fotoknyga

Kaip sukurti tobulą krikštynų fotoknygą arba PREMIUM fotoalbumą?

Kurkite istoriją dėliodami ją nuosekliai - krikštynų fotoknygoje svarbios yra šios dalys:

Pasiruošimo akimirkos ir krikšto drabužėliai

Pirmajame puslapyje skirkite vietą krikšto drabužėliam, bateliam, žvakei ir kitiems atributam - tai bus tarsi įžanga į jūsų krikštynų istoriją. Šį puslapį galite taip pat papuošti ir prasminga citata ar palinkėjimu vaikui. Į kelis pirmuosius knygos puslapius sudėkite nuotraukas, kaip tėvai ir krikštatėviai rengia vaiką krikštynoms. Dažnai tai smagus procesas, kuriame fotografas pagauna žaismingų kadrų, kai vaikas pats dedasi kojinę ar tyrinėja krikšto mamos karolius.

Krikšto ceremonija

Kelis kitus puslapius skirkite nuotraukoms iš bažnyčios. Pagrindinis ceremonijos akcentas - apliejimas vandeniu. Jeigu turite profesionalaus fotografo nuotrauką - skirkite šiai nuotraukai visą puslapį, jeigu fotografavote telefonu - įdėkite kelias nuotraukas į puslapį su skirtingom vaiko reakcijom.

Krikštynų fotosesija

Dažniausiai tai būna puslapiai, kuriais vėliau džiaugiamasi labiausiai - ypač, jeigu fotosesijai pasiruošta iš anksto su įdomesniais šventiniais atributais ir stengiamasi ne tik statiškai pozuoti, bet ir šiek tiek smagiai pakvailioti. Kadangi fotosesijoje įprastai sudalyvauja visi šventės svečiai - nepabijokite skirti puslapių ir jų nuotraukoms, sudėdami po 3-4 nuotraukas į puslapį. Praėjus daugiau laiko, norėsite atsiminti, kas dalyvavo šventėje, kaip buvo pasipuošę ir t.t.

Krikštynų šventė

Fotoknygą pabaikite nuotraukomis iš pačios šventės, pasistenkite sudėti svarbiausias dalis, kurios matytųsi kaip smagiai vyko šventė - pokalbiai prie stalo, šokiai, žaidimai ar ką tik būsite sugalvoję.

Krikštynų fotoknygos viršelis

Krikštynų fotoknygai puikiai tik tiek odos imitacijos, tiek asmeninis viršelis. Jeigu renkatės asmeninį viršelį, rekomenduojame išsirinkti vieną, labiausiai patinkančią nuotrauką, kuri galėtų gražiai sutilpti ir užpildyti visą foną. Galbūt tai galėtų būti šeimos ar tik vieno vaiko su krikšto drabužėliais nuotrauka. Neapkraukite viršelio įvairiais koliažais.

Iliustracijos ir fonai

ZOOMBOOK privalumas, jog knygą kuriate patys taip, kaip gražu yra Jums. Vieniems patinka minimalizmas, kitiems norisi daugiau spalvų, tad drąsiai puoškite knygą spalvingomis iliustracijomis ar fonais. Kurdami krikštynų fotoknygą galite sau leisti būti drąsesniems ir labiau vaikiškiems, nei kai kuriate vestuvių ar senelių jubiliejaus fotoknygą, kuriose nuo vaikiškų iliustracijų greičiausiai susilaikysite.

Kainų skaičiuoklė

Norite krikštynų knygą sukurti greičiau? Pasinaudokite mūsų šablonais

Ruošiatės krikštynoms?

Itin paprastai su ZOOMBOOK įgyvendinkite savo kūrybines idėjas!

Krikštynų kvietimai

Įteikite savo pačių sukurtą kvietimą į krikštynų šventę, kurį labai paprastai susikursite su ZOOMBOOK! 

Krikštynų palinkėjimų knyga

Šilta atminimo dovana krikštynų proga. Sukurkite savo unikalaus dizaino su tokiais tekstais bei paveikslėliais kokiais norėsite! Tinka ne tik palinkėjimams, bet ir nuotraukoms klijuoti. Rekomenduojame rinktis fotoknygą matiniais puslapiais. O jei norite greičiau - pasinaudokite mūsų sukurtu krikštynų palinkėjimo knygos šablonu!

Plakatai

Krikštynų šventės metu planuojate žaidimus? O gal reikia puošnių akcentų krikštynų proga? Visas savo idėjas išpildykite sukurdami plakatus.