5 idėjos kaip išsaugoti kelionių atsiminimus!

Perkelkite smagiausius kadrus į produktus, kurie džiugins jus kasdien.

Turite daugybę nuotraukų iš kelionės? Lažinamės, kad visos jos gražios ir norisi parodyti jų kuo daugiau ir kitiems. Nebevarkite rinkdamiesi, nes viską, ką norite patogiai ir lengvai sutalpinsite fotoknygoje - į vieną puslapį galima įkelti daugiau nei vieną nuotrauką, o maksimalus galimas puslapių kiekis yra net 120 psl.

Daugiau

Turite labai labai patinkančią vieną nuotrauką iš kelionės? Galbūt tai nuotrauka iš pajūrio ar kito nuostabaus gamtos kampelio, o gal jums labiau patinka miesto džiunglės? Išsirinkite, kas geriausiai papuoš jūsų namų sieną!

Daugiau

Dar vienas šiltas kelionių atsiminimas - fotokalendorius, kuriame kelionių nuotraukas galite padalinti į 12 mėnesių. Tokiu būdu kelionių prisiminimai jus džiugins visus metus - ypač kiekvieno mėnesio pradžioj, kai versite naują puslapį. Taip pat kalendoriuje galėsite pažymėti ir jums svarbias datas - gimtadienius ar kitas šventes, bei žinoma, naujos kelionės datą!

Daugiau

Susikurkite nuotaikingą darbo kalendorių su smagiu kadru iš kelionės. Galbūt tai nuotrauka iš patikusio gamtos kampelio? O gal smagi akimirka, kai kvailiojote su šeima ar draugais? Garantuojame, kad toks darbo kalendorius nuskaidrins nuotaiką net ir pilkiausią dieną!

Daugiau

Išsiskirkite iš kitų unikalia užrašine - parinkite ne tik išskirtinį kadrą iš kelionės užrašinės viršeliui, bet ir papildykite jums reikšminga fraze, kuri jus motyvuotų kasdien.

Daugiau

Pamatykite, ką kuria mūsų klientai

agnekairiene

agnekairiene

cikita69

cikita69

karolinamarc

karolinamarc

namuose_svaru

namuose_svaru

nejuukas

nejuukas

run_simona

run_simona

Kaip kuria mūsų klientai?

Kelios idėjos kelionių fotoknygai:

 • Kiekvienai skirtingai kelionei galima susikurti po atskirą fotoknygą - ant viršelio užrašant kelionės kryptį ir datą. Labai patogu bet kada žvilgtelėti į fotoknygos viršelį ir prisiminti kada ir kur buvote!
 • Metų knyga, kurioje sudedami įdomiausi tų metų įvykiai po kelis puslapius skiriant ir kelionėms. Po kurio laiko labai smagu pavartyti tokias knygas bei prisiminti kas, su kuo, kada ir kur vyko.
 • Kelių kelionių fotoknyga - dažniausiai tuo atveju, jei kelionės įvyko kelių mėnesių laikotarpyje. Dar vienas puikus būdas įamžinti kelionių akimirkas!

Kelios idėjos kelionių fotodrobei:

 • Vienas pats pačiausias kadras į vieną fotodrobę. Patariame atkreipti dėmesį į nuotraukos spalvas ir įsivertinti ar jos tinka jūsų namų interjerui.
 • Kelių fotodrobių kompozicija - derinant didesnių ir mažesnių fotodrobių formatus. Puikus pasirinkimas norintiems užpildyti didesnio dydžio tuščią sieną.
 • Kelių nuotraukų koliažas vienoje fotodrobėje - kai niekaip negalite išsirinkti vienos mėgstamiausios nuotraukos, o vietos ant sienos yra tik viena fotodrobei.

Fotoknyga ar nuotraukos suklijuotos į albumą?

 • Fotoknygą sukursite pigiau. Populiariausias mūsų klientų pasirinkimas: 20x20 fotoknyga kietu viršeliu, matiniais puslapiais, 24 psl. Tokią knygą su 25% nuolaida galite įsigyti už 17,32 eur. Nuotraukų albumo, kurio dydis 10x15 cm, vidutinė kaina yra apie 5-7 eur. Į jį galite įdėti apie 100 nuotraukų. 100 nuotraukų atspausdinimas jums kainuos apie 14-16 eur. Viso komplekto kaina - 19-23 Eur.
 • Fotoknygoje telpa daugiau nuotraukų - į 1 puslapį galite įdėti 4, 6, 9 ar daugiau nuotraukų, jeigu labai norisi. Nereikia sukti galvos, kuri nuotrauka gražesnė, nes galėsite drąsiai įdėti abi. Į 24 psl. knygą sutilps nuo 25 iki 250+ nuotraukų.
 • Fotoknygos neįpareigoja talpinti vieno ir to paties dydžio nuotraukų. Galite žaisti ir kurti kaip gražu jums - dalį nuotraukų darant per visą puslapį, dalį nuotraukų paliekant visai nedidelių.
 • Fotoknyga plonesnė ir lengvesnė, todėl užims mažiau vietos namuose.
 • Fotoknygą kurti paprasčiau - viską kurti galite telefonu ar kompiuteriu, nereikia vėliau skirti laiko nuotraukų klijavimui ar sudėjimui į nuotraukų albumą.
 • Fotoknygą papuošti lengviau su įvairiais fonais ar iliustracijomis. Žinoma, galite albumą lipdukais apklijuoti ir tekstais aprašinėti, bet tai tikrai užtruks ilgiau nei kuriant fotoknygą. Plius papildomos išlaidos perkant lipdukus ar kitas dekoracijas. Mūsų programoje papuošimai papildomai nekainuoja.