Atrask unikalias dovanas kiekvienam!

Ar jau pradėjote sukti galvą, ką šiemet dovanoti per Kalėdas?

Nudžiuginkite artimuosius unikalia dovana iš širdies, kurią sukursite patys!

Dovana vaikui

Nesvarbu ar jūsų vaikas darželinukas, paauglys, ar jau iš namų išsikraustęs studentas - visiems smagu vartyti savo nuotraukas, kai buvo dar visai mažytis kūdikėlis iki dabar. Pamatyti, kaip augo pats ir kaip keitėsi tėvai ir seneliai, pasijuokti iš to, kokios tuo metu buvo rūbų ir šukuosenų mados, prisiminti visus savo draugus.. Plati šypsena ir frazė „O ar prisimeni, kai...“ - garantuoti!

Prabangi dovana

Dovana mamai ir tėčiui

Gal šiemet įvyko jūsų vestuvės? Gal vaikų krikštynos? Ar pačių tėvų gimtadienis? Bet kuri šventė reiškia, kad turite DAUG gražių nuotraukų. Nebeslėpkite jų telefone ar kompiuteryje, sukurkite išskirtinės kokybės PREMIUM fotoalbumą. Tai tikrai neeilinė ir prabangi dovana, kai norite ypatingai nustebinti artimąjį.

Prabangi dovana

Dovana seneliams

Kas gali būti geriau už dovaną, kurią aktyviai naudosi visus metus? Kiekvieno mėnesio pradžioje verčiant naują lapą seneliai pamatys nuotraukas, kurios privers vėl ir vėl šypsotis, o prie dienų pridėti prierašai - primins, kada kieno gimtadienis ar kita ypatinga proga.

Dovana vyrui

Į verslo susitikimą eiti bus drąsiau, kai rankose bus ypatingas darbo kalendorius su personalizuotu viršeliu. Galbūt tai galėtų būti jums abiems ar vyrui ypatinga frazė, ar gražaus gamtos kampelio, kurį jūs kartu aplankėte, nuotrauka.

Dovana uošviams

Turite gražių nuotraukų iš gimtadienio, vestuvių ar kitos smagios šventės, tačiau neturite daug laiko? Fotodrobę sukursite vos per 1 minutę! O tokia personalizuota dovana džiugins jūsų uošvius ne ką mažiau ir dar puikiai papuoš jų namus.

Dovana draugams

Mylimiausi draugai jausis dar labiau mylimi, kai išpakavę jūsų dovaną ras užrašinę su personalizuotu viršeliu, kuriam parinkote judviejų nuotrauką. Parinkite pačią juokingiausią, kuri visada jums abiems primena TĄ įvykį. Tokia užrašinė nuskaidrins net ir liūdniausią dieną!

Dovana kolegai

Darbe keičiatės dovanomis? Papuoškite kolegos darbo vietą personalizuotu plakatu! Puiki dovana, jei norite dovaną paruošti pigiai ir greitai. Plakatą sukurti galite vos per 1 minutę!

Dovana užsienyje gyvenantiems artimiesiems

Nors dabartinės technologijos leidžia lengvai pasiekti artimuosius, nesvarbu, kokiame pasaulio krašte jie bebūtų, tačiau per šventes yra labai smagu gauti ne elektroninį sveikinimą į „messenger'į“, o tikrą, apčiuopiamą atviruką. Nustebinkite per šias Kalėdas artimuosius ir sukurkite šventinius atvirukus patys - su savo šeimyninėmis nuotraukomis!

Dovanų kuponas

Neapsisprendžiate ką dovanoti? Dovanokite kūrimo džiaugsmą! Nustebinkite ZOOMBOOK dovanų kuponu.

Pasirūpinti dovana gali vos per kelias minutes - itin lengvai įsigyjant internetu bet kokiai norimai sumai.

Daugiau

Atšokote vestuves ir jau gavote nuotraukas?

Ypatingas vestuvių akimirkas norisi branginti visą gyvenimą. Išsaugokite šiuos neįkainojamus prisiminimus, perkeldami šventės kadrus į fotoknygą!

Klasikinė vestuvių fotoknyga

Tai itin aukštos kokybės fotoknyga, kurios gamyboje naudojamas 170 gsm MultiArt Silk popierius. Įrišimas klijuojamas specialiais poliuretano klijais. Dėl šios klijavimo technologijos mes išgauname klasikinės knygos išvaizdą, kuriai būdinga aukšta kokybė ir stabilumas.

Galėsite pasirinkti kietą arba minkštą viršelio tipą. Taip pat galėsite rinktis tarp asmeninio bei odos imitacijos viršelio stiliaus. Puslapių skaičius: nuo 24 iki 120 psl.

Vestuvių fotoknyga - vienas iš populiariausių pasirinkimų tarp mūsų klientų. Knyga atrodo elegantiškai ir puikiai tinka įamžinti gražiausias akimirkas vienoje vietoje. Dabar puiki proga - galioja specialus pasiūlymas fotoknygoms, kurį rasite skiltyje Akcijos!

Premium vestuvių fotoknyga

Tai išskirtinė fotoknyga. Jos puslapiai yra iš aukščiausios kokybės 800 gsm fotopopieriaus, stori ir standūs. Knyga klijuojama naudojant „Lay Flat“ technologiją, kurios atvartas yra lyg vientisas lapas, atverčiamas pilnai 180°.

Viršelis yra kietas asmeninis. Galėsite pasirinkti tarp blizgaus ir matinio laminato. Puslapių skaičius: nuo 20 iki 50 psl.

Vestuvių fotoknygos atrodo labai prabangiai. Tai gali būti išskirtinė dovana, taip pat puikiai tinka asmeninei nuotraukų kolekcijai.

Atšokote vestuves ir jau gavote nuotraukas?

Ypatingas vestuvių akimirkas norisi branginti visą gyvenimą. Išsaugokite šiuos neįkainojamus prisiminimus, perkeldami šventės kadrus į fotoknygą!


Kelios idėjos kelionių fotoknygai:

 • kiekvienai skirtingai kelionei galima susikurti po atskirą fotoknygą - ant viršelio užrašant kelionės kryptį ir datą. Labai patogu bet kada žvilgtelėti į fotoknygos viršelį ir prisiminti kada ir kur buvote!
 • metų knyga, kurioje sudedami įdomiausi tų metų įvykiai po kelis puslapius skiriant ir kelionėms. Po kurio laiko labai smagu pavartyti tokias knygas bei prisiminti kas, su kuo, kada ir kur vyko.
 • kelių kelionių fotoknyga - dažniausiai tuo atveju, jei kelionės įvyko kelių mėnesių laikotarpyje. Dar vienas puikus būdas įamžinti kelionių akimirkas!

Kelios idėjos kelionių fotodrobei:

 • Vienas pats pačiausias kadras į vieną fotodrobę. Patariame atkreipti dėmesį į nuotraukos spalvas ir įsivertinti ar jos tinka jūsų namų interjerui.
 • kelių fotodrobių kompozicija - derinant didesnių ir mažesnių fotodrobių formatus. Puikus pasirinkimas norintiems užpildyti didesnio dydžio tuščią sieną.
 • kelių nuotraukų koliažas vienoje fotodrobėje - kai niekaip negalite išsirinkti vienos mėgstamiausios nuotraukos, o vietos ant sienos yra tik viena fotodrobei.

Kaip sukurti fotoknygą?

Nuotraukų atrinkimas

Atmeskite pasikartojančius, nereikšmingus kadrus bei neryškias nuotraukas. Sudėkite jas chronologine tvarka. Jūsų albumas pasakoja istoriją, todėl svarbu, jog nuotraukos fotoknygoje būtų sudėtos nuosekliai.

Viršelis

Jeigu renkatės asmeninį viršelį, rekomenduojame išsirinkti vieną, labiausiai patinkančią nuotrauką, kuri galėtų gražiai sutilpti ir užpildyti visą foną. Neapkraukite jo įvairiais koliažais.

Nuotraukų spalvos

Grupuokite nuotraukas pagal spalvą – taip fotoknyga atrodys tvarkingiau. Viename puslapyje ar atvarte išdėstykite panašaus atspalvio, ryškumo ir kontrasto vaizdus. Taip pat nepamirškite, jog spalvotų nuotraukų geriau nemaišyti su nespalvotomis. Dėkite jas į atskirus atvartus.

Tekstai

Nuotraukų albumas – tai vieta, kurioje pasakojate savo istoriją. Galite ją papasakoti ne tik nuotraukomis, tačiau galite pridėti ir tekstą. Skirkite jam pirmuosius fotoknygos puslapius arba pridėkite prierašus prie nuotraukų. Patariame geriau naudoti vienodo dydžio šriftą. Juoda spalva - nemirštanti klasika tinkanti prie visų spalvų.

Iliustracijos ir fonai

ZOOMBOOK privalumas, jog knygą kuriate patys taip, kaip gražu yra Jums. Vieniems patinka minimalizmas, bet jeigu esate iš tų, kuriems norisi daugiau spalvų - papuoškite knygą spalvingomis iliustracijomis ar fonais. Tik nepamirškite, jog kuriate vestuvių knygą, tad rekomenduojame neužgožti nuotraukų pridėjus per daug papildomų elementų. Leiskite nuotraukoms kalbėti pačioms už save.

Nuotraukų kompozicija

Ryškioms ir emocingoms nuotraukoms skirkite daugiau erdvės. Vienai, efektingai nuotraukai galite skirti visą puslapį. Jeigu kuriate PREMIUM fotoalbumą tikrai išskirtinai atrodys nuotrauka per visą atvartą. Mažesnės kokybės nuotraukas komponuokite po tris ar keturias viename atvarte/puslapyje. Taip ne tik sukursite įdomų albumą, bet ir išlaikysite gerą spaudos kokybę net ir su mažo formato nuotraukomis. Kurdami fotoknygą galite naudoti nuotraukas net ir padarytas telefonu!

Pamatykite, ką kuria mūsų klientai

Personalizuotomis dovanomis pasirūpinkite iš anksto!

Norite gauti iki Kūčių? 

 • PREMIUM fotoknygas užsisakykite iki gruodžio 16 d. vidurnakčio.
 • Klasikines fotoknygas, darbo kalendorius ir užrašines užsisakykite iki gruodžio 17 d. vidurnakčio.
 • Fotodrobes, plakatus, fotokalendorius, atvirukus ir marškinėlius užsisakykite iki gruodžio 18 d. vidurnakčio.

Rekomendacijos pateiktos atsižvelgiant, jog pristatymui bus pasirinktas paštomatas arba kurjerio pristatymas į namus. Užsisakyti galite ir vėliau, tik jau nebegalėsime žadėti, jog dovanas gausite Kalėdų rytui.

Vėluojantiems užsisakyti kalėdines dovanas, primename, jog yra galimybė atsiimti Vilniaus mieste patiems (priklausomai nuo produkto galite 1-2 d. užsisakyti vėliau, nei pateikti terminai aukščiau). 

 

Kalėdiniai gamybos ir pristatymo terminai

GAMYBOS TERMINAI:

 • Klasikinė fotoknyga, užrašų knygutė, darbo kalendorius: 3-4 darbo dienos
 • PREMIUM fotoknyga: 4 darbo dienos
 • Kalendorius, fotodrobė, plakatas, atvirukai, marškinėliai: 2 darbo dienos
 • Dovanų kuponas: iki 5 min - išsiunčiamas el. paštu iškart po apmokėjimo

PRISTATYMO TERMINAI:

Šiuo metu VENIPAK bei DPD gaminius pristato per 1-2 d. d., LP EXPRESS per 1-3 d. d., OMNIVA per 2-3 d.d.
Norintiems atsiimti greičiau suteikiame galimybę atsiimti užsakymą patiems Vilniaus mieste.

Daugiau informacijos apie gamybos ir pristatymo terminus bei sąlygas