Siūlome įsigyti ypatingus ZOOMBOOK kuponus su nuolaida

Iki rugpjūčio 22 d. įsigykite ypatingą kuponą su nuolaida | Pasinaudokite kuponu užsakydami bet kurį produktą | Kuponas galios iki rugsėjo 30 d..

Akcijos taisyklės

sutaupote 4.01 €

pirkti už 11.99 

Pirkti

sutaupote 7.01 €

pirkti už 17.99 €

Pirkti

sutaupote 10.01 €

pirkti už 21.99 €

Pirkti

Iki akcijos pabaigos liko

Akcijos „Įsigyk ypatingą ZOOMBOOK kuponą su nuolaida“ taisyklės:

 1. Akcijos organizatorius:

  1. Akcijos „Įsigyk ypatingą ZOOMBOOK kuponą su nuolaida“, toliau tekste „Akcija“, organizatorius UAB „BALTO trader“, j.a.k. 302429186, adresas Utenos g. 41B, Vilnius, toliau tekste „Organizatorius“.
 2. Akcijos dalyviai:

  1. Akcijoje gali dalyvauti visi, vyresni nei 12 metų, fiziniai asmenys. Jaunesni nei 18 metų asmenys akcijoje dalyvauti gali tik su tėvų ar globėjų sutikimu. Jei akcijoje dalyvauja jaunesnis nei 18 metų asmuo, laikoma, jog jo tėvai ar globėjai susipažino su šiomis taisyklėmis ir davė sutikimą dalyvauti.
 3. Akcijos vykdymo laikotarpis ir vieta:

  1. Akcija, kurios metu galima įsigyti akcijos kuponus, vyksta nuo 2017 m. rugpjūčio 16 d. iki 2017 m. rugpjūčio 22 d. imtinai.
  2. Akcija rengiama ir vykdoma interneto svetainėje www.zoombook.lt
 4. Akcijos kuponai

  1. Akcijos kuponu laikomas elektroninis laiškas su unikaliu kodu, gaunamas po akcijos kupono įsigijimo (apmokėjimo) momento.
 5. Akcija

  1. Akcijos dalyviai, akcijos vykdymo laikotariu, gali įsigyti :
   16 Eur vertės akcijos kuponą už 11.99 Eur;
   25 Eur vertės akcijos kuponą už 17.99 Eur;
   32 Eur vertės akcijos kuponą už 21.99 Eur;
  2. Su įsigytu akcijos kuponu galima padengti tik jame nurodytos vertės sumą. Pirkinių krepšelio suma, viršijanti kupono vertės sumą, apmokama įprasta tvarka.
  3. Akcijos dalyviai, įsigyję akcijos kuponą akcijos vykdymo laikotarpiu, juo galės pasinaudoti per akcijos kupone nurodytą kupono galiojimo laikotarpį.
  4. Už įsigytus kuponus sąskaitos-faktūros nėra išrašomos.
  5. Akcijos kuponų ir ZOOMBOOK dovanų kuponų už įsigytus akcijos kuponus pirkti galimybės nėra.
 6. Produktai, kuriems galioja akcijos kuponas

  1. Kuponas galioja visiems, akcijos dalyvio pasirinktiems produktams iš www.zoombook.lt.
  2. Kuponas nekeičiamas į pinigus ir negrąžinamas. Už nepanaudotą kuponą neatsilyginama.
 7. Akcijos sąlygos:

  1. Įsigijus akcijos kuponą, akcijoje dalyvaujantys asmenys, laikotarpiu nuo 2017 m. rugpjūčio 16 d. iki 2017 rugpjūčio 22 d. imtinai, privalo užsiregistruoti svetainėje www.zoombook.lt, prisijungti prie savo paskyros ir pasirinkti produktą. Susikūrus produktą/-us, reikia jį/juos reikia įkelti į krepšelį ir įvesti įsigyto kupono kodą (vesti BE TARPELIŲ).
  2. Dalyvis, registruodamasis puslapyje, privalo pateikti teisingus savo asmens duomenis, t.y. vardą, pavardę, adresą, telefono numerį ir galiojantį el.pašto adresą.
  3. Organizatorius turi teisę naudoti dalyvių asmeninę informaciją Akcijos vykdymo, tieisioginės rinkodaros tikslais ir siekiant susiekti su Akcijos dalyviu. Registruodamasis dalyvis automatiškai išreiškia savo sutikimą, kad jo asmens duomenys būtų naudojami tokiu būdu.
 8. Papildomos akcijos sąlygos:

  1. Pasirinkto produkto pagaminimo terminas ir pristatymo kaina yra nurodyti: Gamyba ir pristatymas
  2. Organizatorius įsipareigoja Akcijos dalyviui suteikti tik kokybiškas, visas akcijos kupono sąlygas atitinkančias, paslaugas.
  3. Svetainėje www.zoombook.lt nurodyta aukštesnioji produkto kaina yra kaina, už kurią šį produktą galima įsigyti be kupono šios akcijos metu ir visą kupono galiojimo laikotarpį.
 9. Organizatoriaus atsakomybė:

  1. Organizatorius neatsako už internetinio ryšio trikdžius. Atsiradus techniniams nesklandumams, keliantiems kliūtis organizuojamos Akcijos vykdymui, organizatorius deda visas galimas pastangas kuo greičiau jas pašalinti.
  2. Organizatorius pasilieka teisę keisti akcijostaisykles ir sąlygas bei įsipareigoja iš anksto apie tai informuoti internetinėje svetainėje www.zoombook.lt
  3. Akcijos organizatorius nėra atsakingas už netinkamus dalyvių veiksmus ar technines klaidas.
 10. Kitos sąlygos

  1. Dalyvaudami šioje Akcijoje dalyviai sutinka laikytis ir įsipareigoja vadovautis šiomis Taisyklėmis bei Organizatoriaus sprendimais, kurie yra galutiniai visais su šia Akcija susijusiais klausimais.
  2. Organizatorius turi teisę vienašališkai nutraukti Akciją bet kuriame jos etape paskelbdamas šių Taisyklių 1 dalyje numatytą pranešimą, jeigu įvyktų esminis šių Taisyklių pažeidimas ar piktnaudžiavimas jomis, arba jei iškiltų nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybės.
 11. Papildoma informacija:

  1. Visos Akcijos taisyklės, nustatytos šio dokumento, yra vienodos visiems Akcijos dalyviams.
  2. Papildoma informacija teikiama telefonu +370 657 20226, el. paštu: pagalba@zoombook.lt.