Ruošiatės vestuvėms?

Reikia vestuvinių kvietimų? O gal trūksta idėjų, ką padovanoti tėvams, močiutėms ar kitiems artimiesiems vestuvių dieną? Sukurkite unikalias dovanas iš širdies!

Vestuvių kvietimai

Jeigu dar neturite vestuvinių kvietimų - susikurkite juos dabar pat. Taip, kaip norite Jūs!

Vestuvių palinkėjimų knyga

Norite išsaugoti šilčiausius svečių palinkėjimus? O gal turite užduočių svečiams, pvz: norite, kad jums parašytų, koks yra tobuliausias pasimatymas? Sukurkite savo palinkėjimų knygą!

Plakatai

Šventės vietai trūksta puošnių akcentų ar meilės žodžių? Visas savo idėjas išpildykite sukurdami plakatus, kuriais papuošite šventės vietą!

Fotodrobė

Unikali dovana tėvams ar seneliams, kuri papuoš jų namų sienas bei primins apie jus kiekvieną dieną.

Užrašinė

Padovanokite užrašinę su išskirtiniu viršeliu, kuri džiugins jūsų mylimuosius kasdien!

Fotokalendorius

Personalizuota dovana artimiesiems, kurioje galėsite pažymėti svarbiausias jūsų šeimai datas bei sudėti išskirtinių akimirkų nuotraukas.

Atšokote vestuves ir jau gavote nuotraukas? Sukurkite vestuvių fotoknygą!

Ypatingas vestuvių akimirkas norisi branginti visą gyvenimą. Išsaugokite šiuos neįkainojamus prisiminimus, perkeldami šventės kadrus į fotoknygą arba PREMIUM fotoalbumą!

Vestuvių fotoknyga

Tai itin aukštos kokybės fotoknyga, kurios gamyboje naudojamas 170 gsm MultiArt Silk popierius. Įrišimas klijuojamas specialiais poliuretano klijais. Dėl šios klijavimo technologijos mes išgauname klasikinės knygos išvaizdą, kuriai būdinga aukšta kokybė ir stabilumas.

Galėsite pasirinkti kietą arba minkštą viršelio tipą. Taip pat galėsite rinktis tarp asmeninio bei odos imitacijos viršelio stiliaus. Puslapių skaičius: nuo 24 iki 120 psl.

Vestuvių fotoknyga - vienas iš populiariausių pasirinkimų tarp mūsų klientų. Knyga atrodo elegantiškai ir puikiai tinka įamžinti gražiausias akimirkas vienoje vietoje. Dabar puiki proga - galioja specialus pasiūlymas fotoknygoms, kurį rasite skiltyje Akcijos!

Vestuvių PREMIUM fotoalbumas

Tai išskirtinis fotoalbumas. Jo puslapiai yra iš aukščiausios kokybės 800 gsm fotopopieriaus, stori ir standūs. Knyga klijuojama naudojant „Lay Flat“ technologiją, kurios atvartas yra lyg vientisas lapas, atverčiamas pilnai 180°.

Viršelis yra kietas asmeninis. Galėsite pasirinkti tarp blizgaus ir matinio laminato. Puslapių skaičius: nuo 20 iki 50 psl.                                 

Vestuvių albumai atrodo labai prabangiai. Tai gali būti išskirtinė dovana, taip pat puikiai tinka asmeninei nuotraukų kolekcijai.

Pavyzdinė fotoknyga

Kaip sukurti fotoknygą arba PREMIUM fotoalbumą?

Nuotraukų atrinkimas

Atmeskite pasikartojančius, nereikšmingus kadrus bei neryškias nuotraukas. Sudėkite jas chronologine tvarka. Jūsų albumas pasakoja istoriją, todėl svarbu, jog nuotraukos fotoknygoje būtų sudėtos nuosekliai.

Viršelis

Jeigu renkatės asmeninį viršelį, rekomenduojame išsirinkti vieną, labiausiai patinkančią nuotrauką, kuri galėtų gražiai sutilpti ir užpildyti visą foną. Neapkraukite jo įvairiais koliažais.

Nuotraukų spalvos

Grupuokite nuotraukas pagal spalvą – taip fotoknyga atrodys tvarkingiau. Viename puslapyje ar atvarte išdėstykite panašaus atspalvio, ryškumo ir kontrasto vaizdus. Taip pat nepamirškite, jog spalvotų nuotraukų geriau nemaišyti su nespalvotomis. Dėkite jas į atskirus atvartus.

Tekstai

Nuotraukų albumas – tai vieta, kurioje pasakojate savo istoriją. Galite ją papasakoti ne tik nuotraukomis, tačiau galite pridėti ir tekstą. Skirkite jam pirmuosius fotoknygos puslapius arba pridėkite prierašus prie nuotraukų. Patariame geriau naudoti vienodo dydžio šriftą. Juoda spalva - nemirštanti klasika tinkanti prie visų spalvų.

Iliustracijos ir fonai

ZOOMBOOK privalumas, jog knygą kuriate patys taip, kaip gražu yra Jums. Vieniems patinka minimalizmas, bet jeigu esate iš tų, kuriems norisi daugiau spalvų - papuoškite knygą spalvingomis iliustracijomis ar fonais. Tik nepamirškite, jog kuriate vestuvių knygą, tad rekomenduojame neužgožti nuotraukų pridėjus per daug papildomų elementų. Leiskite nuotraukoms kalbėti pačioms už save.

Nuotraukų kompozicija

Ryškioms ir emocingoms nuotraukoms skirkite daugiau erdvės. Vienai, efektingai nuotraukai galite skirti visą puslapį. Jeigu kuriate PREMIUM fotoalbumą tikrai išskirtinai atrodys nuotrauka per visą atvartą. Mažesnės kokybės nuotraukas komponuokite po tris ar keturias viename atvarte/puslapyje. Taip ne tik sukursite įdomų albumą, bet ir išlaikysite gerą spaudos kokybę net ir su mažo formato nuotraukomis. Kurdami fotoknygą galite naudoti nuotraukas net ir padarytas telefonu!

Kainų skaičiuoklė

Norite vestuvių knygą sukurti greičiau? Pasinaudokite mūsų šablonais

Ieškote idėjų, ką padovanoti jauniesiems vestuvių proga?

ZOOMBOOK dovanų kuponas - puiki dovana, kuri leis susikurti, ką tik jaunieji norės su pačiomis ypatingiausiomis vestuvių akimirkomis!

Jeigu bus sunku išsirinkti tarp daugybės gražių nuotraukų - galima susikurti fotoknygą ar fotokalendorių. Jeigu norisi papuošti namų sienas - pakaks išsirinkti vieną pačių pačiausią nuotrauką fotodrobei. O kad nuotrauka keltų šypseną ir primintų apie šventę kiekvieną dieną - galima susikurti užrašinę arba darbo kalendorių. Su ZOOMBOOK dovanų kuponu tikrai bus iš ko išsirinkti!

Pasirūpinti dovana gali vos per kelias minutes - itin lengvai įsigyjant internetu bet kokiai norimai sumai.