Vaiko fotoknyga

Sukurkite vaiko knygą pripildytą įvairiausių jo gyvenimo akimirkų, kai valgo, juokiasi, miega, žaidžia.. Juk vaikystė prabėgs taip greit - sustabdykite ją ir įamžinkite viską fotoknygoje. Nereali dovana sau, seneliams, o paaugus bus labai įdomu pavartyti ir pačiam vaikui!

Norėdami išsaugoti įvairias vaiko gyvenimo akimirkas mūsų klientai įprastai renkasi klasikinę fotoknygą. Nuotraukų perkėlimas iš telefono į knygą garantuoja, jog nuotraukos nepasimes ir neišsitrins, tad daug metų galėsite vartyti fotoknygą ir stebėti kaip augo jūsų mažylis. Be to, ir nuotraukų galima sutalpinti labai labai daug - klasikinė fotoknyga talpina iki 120 psl., o viename puslapyje galite įdėti, kiek tik norite nuotraukų! Mūsų klientai teigia, kad fotoknyga yra geriausias būdas išsaugoti prisiminimus.

PREMIUM fotoknygos dažniau kuriamos ypatingesnių progų atveju, pavyzdžiui gimtadienio ar krikštynų. Šios knygos atrodo labai prabangiai, tad jeigu ieškote išskirtinės dovanos - tai turėtų būti jūsų pasirinkimas. Šios knygos išskirtinumas - stori ir tvirti lapai bei atvartas, kuris yra lyg vientisas lapas, atverčiamas pilnai 180°. Nuotraukos atvarte atrodo itin efektingai!

Kainų skaičiuoklė

Greitai ir paprastai sužinokite fotoknygos kainą!


Ką dėti į vaiko fotoknygą? 

Viską! Dėkite nuotraukas, papildykite tekstais, iliustracijom ir spalvingais fonais!

Knygos idėja

Pirmiausia nutarkite dėl knygos idėjos. Žinodami, ką kursite, lengviau atsirinksite nuotraukas. Štai jums keli pasiūlymai:

Metų fotoknyga, kurioje sudėsite įvairias vaiko patirtas akimirkas iš konkrečių metų. Pagrindinis šios knygos herojus - jūsų vaikas.
- Šventės fotoknyga, kurioje sutalpinsite vaiko krikštynų ar gimtadienio kadrus.
- Gyvenimo fotoknyga, kurią galėtumėte padovanoti vaikui 18-o gimtadienio proga. Joje galėtų būti atsiminimai nuo kūdikystės iki pilnametystės.
- Šeimos fotoknyga, kurioje sudėsite sau mielas įvairiausias akimirkas iš šeimos kasdienybės ir ypatingesnių progų. Nuotraukose sudėkite ne tik vaiko, bet ir savo, vyro, bei kitų artimųjų nuotraukas.

Vaiko menas

Kurdami vaiko fotoknygą skirkite vietos vaiko piešiniams ar darželyje/ mokykloje padarytiems darbeliams. Bėgant metams juos visus išsaugoti būna gana sunku, tad bent kelis nusifotografuokite ir jų nuotraukas įdėkite į vaiko fotoknygą. Po 10 metų bus smagu pažiūrėti ne tik jums, bet ir jūsų mažyliui. Kai kurie mūsų klientai įvairiems vaiko darbeliams skiria visą fotoknygą. Galbūt ši idėja patiks ir jums?

Nuotraukos

Priklausomai nuo pasirinktos idėjos - atsirinkite nuotraukas.  Galite naudoti nuotraukas tiek darytas fotoaparatu, tiek telefonu. Rekomenduojame į redaktorių kelti tik tas, kurias planuosite naudoti knygos kūrime. Kuriant vaiko fotoknygą laikykitės nuoseklumo ir nuotraukas dėliokite chronologine tvarka. Tokiu būdu matysite, kaip jūsų mažylis auga. Taip pat, aiškesniam laiko sekimui puslapiuose rašykite mėnesius arba metus. 

Žinome, kad vaiko nuotraukų turite daug, bet nesijaudinkite, klasikinę fotoknygą galite kurtis net iki 120 psl. Į vieną puslapį galite sutalpinti kelias nuotraukas, tad tilps visi jūsų norimi kadrai. Bet gražiausias rezultatas bus, jeigu stengsitės neperkrauti puslapio nuotraukomis - iki 6 nuotraukų būtų pats tas. 

 

 

 

Tekstai

Būtinai nepamirškite nuotraukų pakomentuoti. Užsirašykite įvairiausius prisiminimus: kaip mažylis save vadina, ką mėgsta valgyti, kokias išdaigas iškrėtė, aprašykite visus pirmuosius kartus ir ką tik manote, jog būtų verta paminėti. Tai bus neįkainojamos jūsų šeimos akimirkos. Po kelerių metų sau padėkosite, nes tokias istorijas paskaityti norės visa šeima!

Vaiko fotoknygos viršelis

Vaiko fotoknygai puikiai tiks tiek odos imitacijos, tiek asmeninis viršelis. Jeigu renkatės asmeninį viršelį, rekomenduojame išsirinkti vieną, labiausiai patinkančią nuotrauką. Ant viršelio ar nugarėlės parašykite metus, kurie apibrėš, kokio laikotarpio nuotraukos yra knygoje.

Iliustracijos ir fonai

ZOOMBOOK privalumas, jog knygą kuriate patys taip, kaip gražu yra Jums. Vieniems patinka minimalizmas, kitiems norisi daugiau spalvų, tad drąsiai puoškite knygą spalvingomis iliustracijomis ar fonais. Jos tik dar labiau pagyvins jūsų knygą. 

Nežinote nuo ko pradėti? Pasinaudokite mūsų šablonais. Įvairioms vaikų temoms turime jų virš 30. Juos taip galite lengvai koreguoti pagal savo skonį.

Fotoknyga ar nuotraukos suklijuotos į albumą?

  • Fotoknygą sukursite pigiau. Populiariausias mūsų klientų pasirinkimas: 20x20 fotoknyga kietu viršeliu, matiniais puslapiais, 24 psl. Tokią knygą su 25% nuolaida galite įsigyti už 17,32 Eur. Nuotraukų albumo, kurio dydis 10x15 cm, vidutinė kaina yra apie 5-7 Eur. Į jį galite įdėti apie 100 nuotraukų. 100 nuotraukų atspausdinimas jums kainuos apie 14-16 Eur. Viso komplekto kaina - 19-23 Eur.
  • Fotoknygoje telpa daugiau nuotraukų - į 1 puslapį galite įdėti 4, 6, 9 ar daugiau nuotraukų, jeigu labai norisi. Nereikia sukti galvos, kuri nuotrauka gražesnė, nes galėsite drąsiai įdėti abi. Į 24 psl. knygą sutilps nuo 25 iki 250+ nuotraukų.
  • Fotoknygos neįpareigoja talpinti vieno ir to paties dydžio nuotraukų. Galite žaisti ir kurti kaip gražu jums - dalį nuotraukų darant per visą puslapį, dalį nuotraukų paliekant visai nedidelių.
  • Fotoknyga plonesnė ir lengvesnė, todėl užims mažiau vietos namuose.
  • Fotoknygą kurti paprasčiau - viską kurti galite telefonu ar kompiuteriu, nereikia vėliau skirti laiko nuotraukų klijavimui ar sudėjimui į nuotraukų albumą.
  • Fotoknygą papuošti lengviau su įvairiais fonais ar iliustracijomis. Žinoma, galite albumą lipdukais apklijuoti ir tekstais aprašinėti, bet tai tikrai užtruks ilgiau nei kuriant fotoknygą. Plius papildomos išlaidos perkant lipdukus ar kitas dekoracijas. Mūsų programoje papuošimai papildomai nekainuoja.

 

Pamatykite, ką kuria mūsų klientai

caramelphoto

caramelphoto

azuolaitytefoto

azuolaitytefoto

ketlynzobin

ketlynzobin

sandrabaniene

sandrabaniene

vilmalauzikienephotography

vilmalauzikienephotography

goda_kondrotaite_photo

goda_kondrotaite_photo

ZOOMBOOK rekomenduoja

Unikali dovana vaikams iš NAMEE

Leiskitės į nuostabią kelionę su NAMEE personalizuotomis knygomis vaikams! Tai unikalios vaikiškos knygelės, o jų istorijų pagrindiniu herojumi tampa jūsų vaikas, kurio išvaizdą parinksite būtent jūs. Kurdami knygą, veikėją sukurkite kuo panašesnį į savo vaiką, įveskite jo vardą, pasirinkite norimas istorijas ir VUOLIA - išskirtinė bei unikalumo jausmą puoselėjanti dovana sukurta. Apsilankykite NAMEE svetainėje, išsirinkite knygas, krepšelyje įveskite nuolaidos kodą ZOOMBOOK ir sutaupykite net 15%. Skatinkite kūrybiškumą su šiomis stebuklingomis knygomis, kurios sukuria brangiausius prisiminimus ir išlieka atminty visam gyvenimui.

Daugiau