Telefonas kupinas jūsų nuotykių nuotraukų? Perkelkite smagiausius kadrus į produktus, kurie džiugins jus kasdien!

Mūsų klientų TOP 5 pasirinkimai kelionių nuotraukoms išsaugoti: fotoknyga, fotodrobė, fotokalendorius, užrašinė bei darbo kalendorius

1 idėja - kelionių fotoknyga

Turite daugybę nuotraukų iš kelionės? Lažinamės, kad visos jos gražios ir norisi parodyti jų kuo daugiau ir kitiems. Nebevarkite rinkdamiesi, nes viską, ką norite patogiai ir lengvai sutalpinsite fotoknygoje - į vieną puslapį galima įkelti daugiau nei vieną nuotrauką, o maksimalus galimas puslapių kiekis yra net 120 psl.

Kelionių fotoknyga - itin aukštos kokybės fotoknyga, kurios gamyboje naudojamas 170 gsm MultiArt Silk popierius. Įrišimas klijuojamas specialiais poliuretano klijais. Dėl šios klijavimo technologijos mes išgauname klasikinės knygos išvaizdą, kuriai būdinga aukšta kokybė ir stabilumas. Galėsite pasirinkti kietą arba minkštą viršelio tipą. Taip pat galėsite rinktis tarp asmeninio bei odos imitacijos viršelio stiliaus. Puslapių skaičius: nuo 24 iki 120 psl.

2 idėja - kelionių fotodrobė

Turite labai labai patinkančią vieną nuotrauką iš kelionės? Galbūt tai nuotrauka iš pajūrio ar kito nuostabaus gamtos kampelio, o gal jums labiau patinka miesto džiunglės? Išsirinkite, kas geriausiai papuoš jūsų namų sieną!

3 idėja - kelionių fotokalendorius

Dar vienas šiltas kelionių atsiminimas - fotokalendorius, kuriame kelionių nuotraukas galite padalinti į 12 mėnesių. Tokiu būdu kelionių prisiminimai jus džiugins visus metus - ypač kiekvieno mėnesio pradžioj, kai versite naują puslapį. Taip pat kalendoriuje galėsite pažymėti ir jums svarbias datas - gimtadienius ar kitas šventes, bei žinoma, naujos kelionės datą!

4 idėja - darbo kalendorius

Susikurkite nuotaikingą darbo kalendorių su smagiu kadru iš kelionės. Galbūt tai nuotrauka iš patikusio gamtos kampelio? O gal smagi akimirka, kai kvailiojote su šeima ar draugais? Garantuojame, kad toks darbo kalendorius nuskaidrins nuotaiką net ir pilkiausią dieną!

5 idėja - užrašinė

Išsiskirkite iš kitų unikalia užrašine - parinkite ne tik išskirtinį kadrą iš kelionės užrašinės viršeliui, bet ir papildykite jums reikšminga fraze, kuri jus motyvuotų kasdien.

Pavyzdinė fotoknyga

Kaip kuria mūsų klientai?

Kelios idėjos kelionių fotoknygai:

  • kiekvienai skirtingai kelionei galima susikurti po atskirą fotoknygą - ant viršelio užrašant kelionės kryptį ir datą. Labai patogu bet kada žvilgtelėti į fotoknygos viršelį ir prisiminti kada ir kur buvote!
  • metų knyga, kurioje sudedami įdomiausi tų metų įvykiai po kelis puslapius skiriant ir kelionėms. Po kurio laiko labai smagu pavartyti tokias knygas bei prisiminti kas, su kuo, kada ir kur vyko.
  • kelių kelionių fotoknyga - dažniausiai tuo atveju, jei kelionės įvyko kelių mėnesių laikotarpyje. Dar vienas puikus būdas įamžinti kelionių akimirkas!

Kelios idėjos kelionių fotodrobei:

  • Vienas pats pačiausias kadras į vieną fotodrobę. Patariame atkreipti dėmesį į nuotraukos spalvas ir įsivertinti ar jos tinka jūsų namų interjerui.
  • kelių fotodrobių kompozicija - derinant didesnių ir mažesnių fotodrobių formatus. Puikus pasirinkimas norintiems užpildyti didesnio dydžio tuščią sieną.
  • kelių nuotraukų koliažas vienoje fotodrobėje - kai niekaip negalite išsirinkti vienos mėgstamiausios nuotraukos, o vietos ant sienos yra tik viena fotodrobei.

Kainų skaičiuoklė

Norite kelionių fotoknygą sukurti greičiau? Pasinaudokite mūsų šablonais