Unikalios dovanos tėčiui

Nudžiuginkite savo tėtį ypatinga, pačių sukurta dovana!

Fotoknyga - tikrai neeilinė dovana. Tai puikus pasirinkimas ieškantiems labai gražiai atrodančios ir šiltos dovanos. Sudėkite į fotoknygą visus atsiminimus. Tai gali būti jūsų tėčio viso gyvenimo istorijos knyga, tėčio kelionių, gimtadienio šventės ar įvairiausios kitos akimirkos. Kad ir ką sugalvosite, tėčiui tokia dovana labai patiks. Juk nuotraukos vėl primins apie visas tas smagias akimirkas, kurias jis patyrė!

Fotodrobė - išskirtinė dovana tėčiui. Sukurti ją labai paprasta - užtruksite vos kelias minutes. Tereikia išsirinkti gražiausią tėčio nuotrauką, įkelti į mūsų programą ir užsakyti. Fotodrobė puikiai papuoš tėčio namų sienas!

Fotokalendorius - ypatingai šilta dovana tėčiui, kuri džiugins visus metus! Puikiai tinka tuo atveju, jeigu turite mažiau nuotraukų. Jeigu fotoknygai reikėtų bent 25 nuotraukų, norint sukurti kalendorių pakaks vos 13 nuotraukų. Taip pat kalendoriuje galėsite pažymėti tėčiui svarbias datas - gimtadienius ar kitas šeimos šventes. 

Jūsų tėčiui patinka viską planuotis? Padovanokite darbo kalendorių-planuoklį! Jis bus išskirtinis ne tik dėl unikalaus viršelio, kuriam galėsite parinkti savo norimą nuotrauką ar paveikslėlį, bet ir dėl to, kad tėtis galės jį pradėti pildyti nuo bet kurio mėnesio. Planuoklis yra be konkrečių datų - tad pildykite taip, kaip jums patogu. 

Padovanokite tėčiui vienetinę užrašinę, tokią, kurios neturės niekas kitas. Ji bus unikali, nes bus su jūsų parinkta nuotrauka. Parinkite nuotrauką, kurioje būtumėte jūs su tėčiu ar jūsų visa šeima drauge. 

Jūsų tėtis toli? Prie dovanos pridėkite ir personalizuotą atviruką, kurį sukursite patys ir galėsite papuošti jūsų nuotraukomis. Juk tai bus daugiau šiltesnis sveikinimas tėčiui, nei SMS žinutė. 

Pamatykite, ką kuria mūsų klientai

linasadomaitis

linasadomaitis

betina.vai

betina.vai

dei.photography

dei.photography

agnekairiene

agnekairiene

Fotografės patarimai, kuriantiems fotoknygas

Fotografė @photoaiste rekomenduoja:

  • susitvarkyti daugybę telefone nugulusių nuotraukų ir įamžinti jas fotoknygoje! Tai padės atlaisvinti vietos telefone bei galėsite dažniau ir paprasčiau savo brangius prisiminimus peržiūrėti ar pasidžiaugti jais kartu su savo artimu žmogumi. 
  • Bent kartą (dabar jau bent du kartus) per metus spausdinu asmenines nuotraukas. Man geriausias deadline yra vaikų gimtadieniai, bet jūs pasirinkit savo.
  • Didžiausias darbas - nuotraukų atranka vyksta maždaug taip: sėdu ant kilimo, aplink ropinėja & ant galvos lipa mažiukai. Įsijungiu friends, atsidarau telefono galeriją ir pradedu favorites vakarėlį. Po to, atmetimo būdu mažinu patikusias nuotraukas, kol galiausiai lieka TIK keli šimtai.
  • Atsidarau ZOOMBOOK >>> fotoknygos. Toliau viskas paprasta! Jie netgi gali jums sumaketuoti knygą automatiškai.
  • Savarankiškai galite pridėti prierašus ar paveikslėlius, na čia pagal nuotaiką:) VISKAS!

Kainų skaičiuoklė

Greitai ir paprastai sužinokite fotoknygos kainą!