• METŲ IŠPARDAVIMAS!!! IKI 50% nuolaidos!
  •  
kurti fotoknygą

Kurti fotoknygą

Įamžink savo nuotykius

Patirti ir pamatyti pasaulį iš arčiau yra nepakartojamas jausmas. Po kiekvienos kelionės grįžtame pailsėję, daugiau sužinoję ir įkvėpti keisti savo gyvenimą į teigiamą pusę. O svarbiausia, kartu parsivežame ir savo fotoaparatus, pilnus įamžintų akimirkų ir kraštovaizdžių. Kaip geriausia išsaugoti tokias nuotraukas?

Paskirk laisvą popietę susikurti originalią fotoknygą iš savo kelionės nuotraukų. Tai paprastas ir kūrybingas būdas patiems sumaketuoti asmeninį nuotraukų albumą. Išsirink geriausias nuotraukas, pasirink patinkančius jų išdėstymus, pridėk prierašų, o mes tavo kelionės istoriją atspausdinsime. Kietu viršeliu įrištoje fotoknygoje tavo prisiminimai išliks ryškūs ir visada šalia.

Kurti fotoknygą

Programa internete

Perkelti gražiausius prisiminimus į fotoknygą gali ir internetu. Skenuok senas nuotraukas, papildyk jas naujomis iš kompiuterio ar socialinių tinklų ir visas savo istorijas papasakok fotoknygose.

Kurti fotoknygą

Apie ką bus tavo fotoknyga?

Kelyje

Tranzuodami ir keliaudami tik su kuprine ant pečių neabejotinai patiriame daug nuotykių. Fotoknygoje gali perteikti savo įspūdžius, ką matei ir sutikai kelyje, kai tave užliejo adrenalino banga. Nuotraukas papildyk prierašais ir tavo knyga taps tikru kelionės dienoraščiu.

Savaitgalis dviese

Kai meilė sklando ore, tai jaučiasi net nuotraukose. Jūsų romantiškos atostogos tolimoje saloje puikiai atsispindės fotoknygoje, o tai – pats geriausias suvenyras. Neapsiribokite tik lankytinų vietų nuotraukomis. Galbūt išsukote iš turistų praminto tako ir pamatėte kažką itin įdomaus?

Kultūrinė patirtis

Nusprendei praplėsti savo akiratį ir pasinerti į nepažįstamą kultūrą? Ką sužinojai apie vietinius žmones, jų papročius ir virtuvę? Išsirink įdomiausias ir egzotiškiausias nuotraukas, o tada kietu viršeliu įrištoje fotoknygoje jomis iliustruok savo nepakartojamą kelionę.

Zoombook - kelionių fotoknygos

Šeimos atostogos

Giminaičiai nekantrauja peržiūrėti jūsų atostogų nuotraukas, taigi nustebink juos. Sukurk fotoknygą iš gražiausių nuotraukų ir į saulėtus kraštus grįžkite visi drauge. Pasivaikščiojimai nematyto senamiesčio gatvelėmis ar ramus tropinis kruizas – svarbi kiekviena akimirka.

ZOOMBOOK-kelionių fotoknygos